ד"ר ראול ליפניק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
 
הקליניקה של ד"ר ליפניק
 
 
 
הקליניקה בבנימינה
 
 
 
 
ד"ר ראול ליפניק הינו סגן מנהל המחלקה הפסיכיאטרית האמבולטורית בבית החולים איכילוב בתל אביב. כמו כן, ד"ר ליפניק הקים את היחידה לטיפול פסיכיאטרי מתוגבר, והוא מנהל אותה משנת 2000. יחידה זו הוקמה לשם מתן מענה טיפולי מיידי ואינטנסיבי במקרים של משברים קיומיים ופסיכיאטריים, ובמטרה לקלוט במהירות מטופלים הסובלים ממצב חירום וניסיון למנוע אישפוזים פסיכיאטריים.
 

השכלה אקדמית

 
ד"ר ליפניק הינו בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטה הלאומית של בואנוס איירס, ארגנטינה. הוא עבר השתלמות דו-שנתית בפסיכיאטריה של נוער בבית החולים האוניברסיטאי קליניקס סאן מרטין, בבואנוס איירס, וכן השתלמות והדרכות בנושא פסיכואנליזה במכון השדה הפרוידיאני בחסות המחלקה לפסיכואנליזה באוניברסיטת פריז. ב- 1996 הוא קיבל תואר מומחה בפסיכיאטריה. הוא עבר קורסים לפסיכיאטריה לגיל הרך מטעם אוניברסיטת תל-אביב, ובשלב מאוחר יותר מונה למדריך מטעם הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב.
 

פרקטיקה פרטית

 
ד"ר ליפניק גם מקבל מטופלים בקליניקות הפרטיות שלו, בתל אביב ובבנימינה ומטפל בהם במסירות אין קץ. במסגרת זו הוא מעניק להם ייעוץ וטיפול פסיכאטרי ופסיכותרפי לטווח הקצר והארוך. ניתן לקבל ייעוץ הפסיכיאטרי באמצעות ביטוח מושלם של קופת חולים כללית.

יש לפנות אל הקליניקה הקרובה למקום מגוריכם על מנת לתאם תור. נשמח לעמוד לשירותכם.